projektpraca.eu

Lektor języka angielskiego

Szkoła Językowa
  • Dodano: 02 lipca 2024
  • Ważna do: 04 sierpnia 2024
104
2024-07-02 2024-08-04

Opis stanowiska pracy

Szkoła językowa w Morawicy k/Kielc poszukuje nauczycieli języka angielskiego.
Czy chcesz dołączyć do dynamicznego zespołu i pracować w szkole, która od 19 lat jest liderem w nauczaniu języka angielskiego dla dzieci? Jeśli Twoją pasją jest nauczanie i chcesz rozwijać swoje umiejętności pedagogiczne, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Co oferujemy?

  • Praca z dziećmi w klasach I – III oraz/lub IV – VIII.
  • Praca w godzinach od 16 do 19
  • Praca 2 lub 4 dni w tyg.
  • Ilość godzin dostosowana do indywidualnych możliwości lektora.
  • Stałe wsparcie metodyczne
  • Szkolenia rozwijające kompetencje nauczycielskie
  • Bogatą bazę dydaktyczną
  • Forma zatrudnienia: umowa zlecenie lub b2b.
  • 80 – 90 zł brutto za godz. lekcyjną

Wymagania

Kogo szukamy?

  • Osób z pasją do nauczania i pracy z dziećmi.
  • Kreatywnych i zaangażowanych profesjonalistów, którzy potrafią inspirować dzieci do nauki.
  • Osób otwartych na nowe metody i narzędzia dydaktyczne.

Jeśli chcesz dołączyć do naszego zespołu, wyślij swoje CV i list motywacyjny na adres: biuro@kiddies.pl

Kontakt z pracodawcą

692492469

Adres e-mail

biuro@kiddies.pl