projektpraca.eu

Lekarz stomatolog

Dental Line Klinika Stomatologiczna
  • Dodano: 15 września 2024
  • Ważna do: 29 września 2024
34
2024-09-15 2024-09-29

Opis stanowiska pracy

Prywatna Praktyka Stomatologiczna Dental Line zatrudni lekarza stomatologa
Szukasz pracy, która pozwoli Ci rozwijać swoje umiejętności w przyjaznym i profesjonalnym środowisku? Prywatna Praktyka Stomatologiczna Dental Line poszukuje osoby na stanowisko lekarza stomatologa. Jesteśmy nowoczesną kliniką, która stawia na wysoką jakość usług i zadowolenie pacjentów. Zapewniamy miłą atmosferę pracy i możliwość rozwoju zawodowego.

Oferujemy:
▪️ Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
▪️ Konkurencyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności,
▪️ Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
▪️ Pracę w z asystentką na "cztery ręce",
▪️ Dobrze wyposażony gabinet,
▪️ Elastyczne godziny pracy.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod ???? numer telefonu: 888 716 100 lub przesyłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) na ???? adres e-mail: klinika@dental-line.pl  z dopiskiem „Lekarz Stomatolog".
Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj swoją karierę w Dental Line! Czekamy na Twoje aplikacje.

Wymagania

Wymagania:
▪️ Minimum 3 lata doświadczenia,
▪️ Praca z mikroskopem,
▪️ Umiejętność leczenia endodontycznego,
▪️ Wykonywanie prostych zabiegów chirurgicznych.

Kontakt z pracodawcą

888 716 100

Adres e-mail

klinika@dental-line.pl