projektpraca.eu

Łatwa praca, nowy projekt - 500 PLN za szkolenie

Call&More
  • Dodano: 12 sierpnia 2019
  • Ważna do: 08 września 2019

Opis stanowiska pracy

Rozbudowujemy nasz TEAM!

Pracuj na łatwym projekcie kierowanym do klienta biznesowego. Przekazuj informacje o dotacjach/dofinansowaniach.

Oferujemy:

* Świetną atmosferę

* stabilną stawkę godzinową 14,70 zł za godzinę

* realny do osiągnięcia system prowizyjny

* pracę w nowoczesnym biurze

* liczne konkursy z nagrodami,

* pracę w zgranym zespole, zabawy integracyjne

* elastyczny grafik (biuro czynne w godz: 8:30-21:30, wymagamy min. 80h/m-cu)

**Nie masz doświadczenia? Nie wymagamy go! Nasi Trenerzy przygotują Cię do pracy! Za szkolenie otrzymasz 500 zł !

Sprawdź Sam.

Zgodnie z przepisami o ochronie danych osobowych prosimy o załączenie klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do obecnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997r., Dz.U. nr 133, poz. 883).

Wymagania

Wymagania:

- Podstawowa znajomość obsługi komputera

- Chęć uczenia się, pozytywne nastawienie.