projektpraca.eu

Lakiernik konstrukcji stalowych

EXBUD
  • Dodano: 21 października 2024
  • Ważna do: 04 listopada 2024
62
2024-10-21 2024-11-04

Opis stanowiska pracy

Miejsce pracy: EXBUD WKS, ul. Peryferyjna 23.

Opis pracy:

  • Lakierowanie powierzchni konstrukcji stalowych przy użyciu pomp ciśnieniowych WIWA i GRACO.

Oferujemy:

  • Stabilne, długofalowe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Pracę w systemie dwuzmianowym 6-14, 14-22.
  • Dofinansowanie do posiłków przez 12 miesięcy w roku.
  • Prywatną opiekę medyczną w Medicover z możliwością wykupienia pakietu dla członków rodziny.
  • Dodatkowe ubezpieczenie UNIQA.
  • Świadczenia socjalne (np. bony w okresie świątecznym).
  • Premię za polecenie pracownika.
  • Możliwość dalszego rozwoju zawodowego.
  • Udział w szkoleniach i kursach zawodowych.
  • Możliwość wyjazdu na kontrakty zagraniczne.

Wymagania

  • Co najmniej 2-letniego doświadczenia w pracy na stanowisku lakiernika.
  • Chęci nauki i podnoszenia umiejętności zawodowych.

Mile widziane:

  • Uprawnienia UDT (Urząd Dozoru Technicznego) z zakresu sterowania suwnicy z poziomu roboczego uprawnienia.

Kontakt z pracodawcą

518480600

Adres e-mail

aldona.grodzinska@exbud.pl