projektpraca.eu

Lakiernik konstrukcji stalowych

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 07 października 2022
  • Ważna do: 21 października 2022

Opis stanowiska pracy

Zagadnienia związane z pracą na lakierni nie są Ci obce? Jesteś mobilny, praca poza Kielcami nie stanowi dla Ciebie problemu?

Wyślij sms o treści LAKIERNIK  pod nr 697 501 818/ 693 729 141. Oddzwonimy i opowiemy o szczegółach oferty

oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę bezpośrednio u naszego Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności (4000-5300zł) + premia (200-600 zł)
  • praca na 3 zmiany (6-14-22)
  • możliwość szkoleń
  • pracę w nowoczesnej i bezpiecznej organizacji

zadania

  • przygotowanie konstrukcji do lakierowania (odtłuszczanie, maskowanie, zawieszanie itp)
  • lakierowanie stalowych elementów gabarytowych według określonej technologii
  • wstępna kontrola jakości elementów

Wymagania

oczekujemy

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomości procesów lakierniczych - umiejętność nakładania powłok lakierniczych
  • dyspozycyjności do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47