Ładowacz - pakowacz, praca na wózku widłowym, 10 km od Końskich

Randstad Polska Sp. z o.o.
  • Dodano: 15 kwietnia 2024
  • Ważna do: 29 kwietnia 2024
69
2024-04-15 2024-04-29

Opis stanowiska pracy

  • ładowanie i pakowanie produktów
  • ręczny transport produktów do 25 kg
  • transport produktów wózkiem widłowym

oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową na pełny etat (opłacane składki ZUS, płatne urlopy, chorobowe, PPK i inne świadczenia)
  • atrakcyjne wynagrodzenie, od 4500 brutto/msc
  • pracę od poniedziałku do piątku (wolne weekendy)
  • praca w systemie 2- zmianowym ( 6-14,14-22), z możliwością uruchomienia 3 zmiany
  • szkolenie wstępne z wykonywanej pracy
  • dodatkowe benefity m.in. karta sportowa, ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna.

Wymagania

  • uprawnień do obsługi wózka widłowego z UDT
  • dobrej organizacji pracy i zaangażowania
  • sprawności fizycznej
  • dyspozycyjności do pracy na  2-3 zmiany

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Kontakt z pracodawcą

697 501 818

Adres e-mail

kielce@randstad.pl