projektpraca.eu

Laborant- kontroler jakości

SEVEN BORAMAX SP.Z O.O
  • Dodano: 02 czerwca 2023
  • Ważna do: 16 czerwca 2023

Opis stanowiska pracy

Producent chemii budowlanej poszukuje kandydata na stanowisko : laboranta- technika kontroli jakości.

Miejsce pracy: KIELCE.

Zakres obowiązków:

- wykonywanie badań zgodnie z systemem ZKP

- kontrola procesu produkcji

- tworzenie, aktualizacja oraz nadzór nad dokumentami produktowymi (karty charakterystyki, karty techniczne itp.)

- prowadzenie dokumentacji ZKP

- opracowywanie i modyfikacja receptur

- opracowanie etykiet i kart produktów zgodnie z przepisami i wymogami BHP, oraz innymi przepisami dotyczącymi oznakowań produktów.

- kompleksowa obsługa urządzeń laboratoryjnych,

- dbanie o powierzony sprzęt laboratoryjny,

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Pracę w młodym, pozytywnym zespole z krótkimi ścieżkami decyzyjności (brak korporacyjnego podejścia),
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
  • Wynagrodzenie od 3000zł do 5000zł netto w zależności od doświadczenia i zaangażowania.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Oferty prosimy składać na poniższy adres mailowy:

a.brasinska@seven7.pl

Prosimy o dołączenie do aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, z późn. zm.)".

Wymagania

Wymagania:

-  preferowane wykształcenie chemiczne minimum średnie -mile widziane wyższe,

-  doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej na stanowisku laboranta,- WARUNEK    KONIECZNY

- umiejętność podejmowania decyzji

- znajomość pakietu MS Office

- dobra organizacja czasu pracy

- prawo jazdy kat. B