projektpraca.eu

Kucharz

MUSI SP.Z O.O.
  • Dodano: 11 września 2024
  • Ważna do: 25 września 2024
132
2024-09-11 2024-09-25

Opis stanowiska pracy

Firma MUSI Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

KUCHARZ

Miejsce pracy: CEDZYNA, woj. świętokrzyskie

 ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przygotowywanie potraw zgodnie z obowiązującymi standardami,

  • zapewnienie najwyższej jakości produktów i usług oraz przestrzeganie norm i standardów produkcji

  • zachowanie estetyki wydawanych dań oraz czystości stanowiska pracy

Wymagania

WYMAGANIA:

  • aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych – warunek konieczny

  • doświadczenie na podobnym stanowisku – minimum rok

  • znajomość procedur pracy w gastronomii, HACCP, BHP

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane orzeczenie o niepełnosprawności – nie jest to warunek konieczny

     OFERUJEMY:

    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

    • bardzo dobre warunki pracy – atrakcyjne warunki finansowe

    • doświadczoną kadrę managerską i dobrze dobrany zakres obowiązków

Kontakt z pracodawcą

41 341 20 28

Adres e-mail

rekrutacja@musikielce.pl