projektpraca.eu

Kucharz

Catering Świętokrzyski
  • Dodano: 24 czerwca 2024
  • Ważna do: 08 lipca 2024

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy kucharza z doświadczeniem do pracy na stałe w dniach pon. - pt.

Praca godzinach 7:00 - 15:00 / 8:00 - 16:00

Jesteśmy na rynku już od 10 lat, rozwijamy swoją działalność oraz poszerzamy ofertę sprzedaży. Wynagrodzenie zawsze na czas.

Miejsce: kuchnia cateringowa ul. Mielczarskiego

Stanowisko: Kucharz

Co możemy Ci zaoferować?

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o prace lub innej
  • pełne wsparcie podczas wdrożenia w obowiązki
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • pracę w zgranym zespole
  • szanse współtworzenia wyjątkowego miejsca
  • elastyczne godziny pracy
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy :)
  • dobre zarobki

Wymagania

Na czym nam zależy?

  • doświadczeniu zawodowym
  • umiejętności pracy z zespołem
  • samodzielności i dobrej organizacji czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomości technik kulinarnych i aktualnych trendów, kreatywności, rzetelności.
  • dbaniu o czystość swojego stanowiska pracy
  • pozytywnym nastawieniu do ludzi i obowiązków

Jaki będzie zakres Twoich obowiązków?

  • współtworzenie nowego menu
  • współtworzenie zmotywowanego zespołu
  • przygotowywanie dań zgodnie ze standardami
  • dbanie o odpowiednią estetykę potraw
  • dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń kuchennych
  • umiejętne gospodarowanie towarem, minimalizowanie strat
  • zarządzanie personelem
  • dbanie o prawidłowe magazynowanie żywności i sprzętu oraz przestrzeganie zasad postępowania z żywnością

Więcej informacji po kontakcie mailowym:

Prosimy o CV na e-mail z.wos@snr.org.pl