projektpraca.eu

Kucharz

33 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY W NOWEJ DĘBIE
  • Dodano: 13 stycznia 2022
  • Ważna do: 28 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJE PRACOWNIKA NA STANOWISKO:

KUCHARZ

Miejsce pracy: 33 WOG Grupa Zabezpieczenia Kielce  Rodzaj umowy: umowa o pracę na zastępstwo Wymiar czasu pracy: pełny etat

 Ogólny zakres obowiązków: - wykonywanie prac w kuchni w zakresie przygotowywania, wydawania posiłków, - utrzymanie w czystości miejsca pracy.

Dokumenty aplikacyjne: - Curriculum Vitae - List motywacyjny (zawierający dokładne wskazanie stanowiska pracy na które składana jest aplikacja)

Dokumenty aplikacyjne winny być opatrzone aktualną datą i własnoręcznym podpisem kandydata oraz klauzulą o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w nich zawartych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu zatrudnienia.

Termin i miejsce składania dokumentów: listownie na adres: Kancelaria 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Anieli Krzywoń 1, 39-460 Nowa Dęba lub email: 33wog.personalna@ron.mil.pl Termin składania ofert upływa w dniu  28 styczeń  2022r.

Niekompletne dokumenty aplikacyjne oraz złożone po terminie (decyduje data stempla pocztowego) nie będą brane pod uwagę w procesie rekrutacyjnym

O terminie rozmowy kwalifikacyjnej kandydaci spełniający wymagania formalne zostaną powiadomieni telefonicznie. Miejsce rozmów: 33 Wojskowy Oddział Gospodarczy ul. Anieli Krzywoń 1,  39-460 Nowa Dęba

Kontakt w sprawie oferty: Sekcja Personalna tel. 261 162 508 lub 261 162 283

Wymagania

Wymagania niezbędne: Wykształcenie: minimum  zawodowe (mile widziane gastronomiczne) Staż pracy: -----------

Wymagania dodatkowe: - mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, - aktualne badania sanitarno- epidemiologiczne

Umiejętności: - niekaralność,- umiejętność pracy w zespole, - komunikatywność - dobra umiejętność organizacji pracy własnej