projektpraca.eu

Kucharz

Świętokrzyska Polana Medical Resort
  • Dodano: 21 lipca 2021
  • Ważna do: 15 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

POSZUKUJEMY KUCHARZA!

Opis stanowiska ? czym się będziesz zajmował?

oczywiście gotowaniem;)

przygotowaniem imprez okolicznościowych: wesela, komunie, grille

utrzymaniem czystości i porządku w miejscu pracy

pomocą w przygotowywaniu menu

Oferujemy ? co zyskasz zostając naszym pracownikiem?

forma umowy do uzgodnienia

stabilną pracę w nowoczesnej firmie

możliwość rozwoju zawodowego

ambitne wyzwania

Dodatkowe atuty ? co będzie mile widziane, ale nie jest konieczne?

doświadczenie na podobnym stanowisku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: kuchnia@lipowydwor.com.pl

Szczegóły pod numerem telefonu: 693 356 945

Prosimy o dopisanie klauzuli: ?Zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, Dz. U. Z 2002 ,Nr 101, poz. 923 ze zmianami, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb bieżącej oraz przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Kompleks Świętokrzyska Polana Sp. z o.o. (dawniej Amid Prestige Mikołajczyk&Michoń Sp. j.?).

Wymagania

Oczekiwania ? jakie cechy powinieneś posiadać?

aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna

sumienność

pracowitość

komunikatywność

umiejętność pracy w zespole