projektpraca.eu

Kucharz / Kucharka

BISTRO LA BAGUETTE W CHĘCINACH
  • Dodano: 31 stycznia 2023
  • Ważna do: 30 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Wyjątkowe miejsce na gastronomicznej mapie woj. Świętokrzyskiego poszukuje osób do pracy w naszym bistro zlokalizowanym w Chęcinach.

Jesteśmy młodą i ambitną firmą zajmującą się produkcją i sprzedażą najwyższej jakości dań obiadowych. Stawiamy na jedyne w swoim rodzaju wyroby, niezawierające sztucznych dodatków oraz barwników.

W związku z rozwojem firmy poszukujemy uczciwych i energicznych osób do pracy w naszym bistro na kuchni. Poszukujemy osób kreatywnych i pełnych energii.

Wymagania

Nasze wymagania:

- pasja do gotowania

- uczciwość i motywacja do pracy

- zdolności organizacyjne

- posiadanie lub gotowość wyrobienia książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych

W zamian oferujemy:

- stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

- możliwości rozwoju, wdrażania własnych rozwiązań i pomysłów