projektpraca.eu

Księgowy(a)

Biuro Rachunkowe
  • Dodano: 21 lutego 2020
  • Ważna do: 21 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Biuro zatrudni pracownika z doświadczeniem na stanowisku księgowy(a)

Wymagania

Zadania na stanowisku:

- dekretacja i księgowanie dokumentów finansowo-księgowych oraz ewidencjach VAT

- kontrola dokumentów pod względem formalno - rachunkowym

- prawidłowe archiwizowanie dokumentacji księgowej

- sporządzanie wymaganych raportów w powierzonym zakresie

Oczekiwania:

- doświadczenie na stanowisku księgowej

- znajomość programu Rachmistrz

- znajomość przepisów prawa podatkowego, VAT

- znajomość Excela i Worda

- umiejętność pracy w zespole i organizowania własnej pracy

- staranność w wykonywaniu prac

- chęci do pracy, rozwijania się i zaangażowanie

- mile widziane posiadanie orzeczenia o niepełnosprawności

Biuro oferuje:

- umowę o pracę

- miłą atmosferę w pracy

- dobre warunki do pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swojego CV na adres e-mail: br_kielce@wp.pl