projektpraca.eu

Księgowy/księgowa

BRDK księgowość sp. z o.o.
  • Dodano: 02 stycznia 2020
  • Ważna do: 02 lutego 2020

Opis stanowiska pracy

Firma zajmująca się finansami oraz księgowością zatrudni lub podejmie współpracę z osobą na stanowisko Księgowego/Księgowej.

Oferujemy:

zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia,

wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i zaangażowania,

szkolenia merytoryczne pozwalające poszerzać i aktualizować wiedzę z zakresu podatków oraz księgowości,

możliwość rozwoju i zdobycia cennego doświadczenia.

Zadania:

prowadzenie ksiąg rachunkowych,

prowadzenie podatkowych ksiąg przychodów i rozchodów,

prowadzenie ewidencji VAT,

przygotowywanie deklaracji podatkowych,

Osoby zainteresowane zapraszamy do wysyłania swoich aplikacji na adres e-mail: praca@brdk.pl

Zastrzegamy prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Wymagania

wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości lub w trakcie kształcenia,

znajomość zagadnień z zakresu rachunkowości, podatku dochodowego i podatku VAT,

biegła obsługa komputera oraz znajomość pakietu office,

mile widziane doświadczenie na stanowisku samodzielny księgowy,

mile widziana znajomość pakietu Insert GT.