projektpraca.eu

Księgowa

PGM Sp. z o.o. w Kielcach
  • Dodano: 25 lutego 2020
  • Ważna do: 25 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków :

- rozliczanie dokumentów księgowych,

- kontrola dokumentów księgowych zgodnie z zasadami rachunkowości i przepisami  podatkowymi,

- weryfikacja dowodów księgowych do ujęcia w księgach rachunkowych,

- bieżące i prawidłowe sporządzanie dowód księgowych oraz księgowanie dokumentacji księgowej,

- sprawdzanie prawidłowości i kompletności dokumentów księgowych pod względem formalno- rachunkowym,

- sporządzanie deklaracji podatkowych VAT, CIT , oraz innych wymaganych dokumentów,

- sporządzanie sprawozdań finansowych,

- sporządzanie sprawozdań GUS,

- kontakt z klientami

Oferujemy:

- stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia,

- umowę o pracę , atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

- odpowiedzialną , samodzielną i ciekawą pracę z możliwością rozwoju zawodowego,

- pracę w miłej atmosferze w prężnie rozwijającym się zespole

Oferty zawierające CV proszę przesyłać na podany adres e-mail lub składać bezpośrednio w sekretariacie P G M Sp z o.o. Kielce ul.Piesza 6

Wymagania

Wymagania:

- wykształcenie wyższe kierunkowe,

- minimum 3 letnie doświadczenie na stanowisku księgowego,

- praktyczna wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,

- odpowiedzialność, sumienność i terminowość,

- umiejętność pracy w zespole,

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów