projektpraca.eu

Księgowa/y

ROMER S.C. A. Ciura W. Ciura
  • Dodano: 23 listopada 2021
  • Ważna do: 07 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

ROMER S.C. w Skarżysku-Kamiennej, największy producent lakierni proszkowych w Polsce i jeden

z największych w Europie poszukuje osób na stanowisko:

KSIĘGOWA/Y

Zadania:

  • prowadzenie pełnej księgowości (księgi rachunkowe) w oparciu o obowiązujące standardy i przepisy podatkowe,
  • sporządzanie sprawozdań finansowych,
  • składanie deklaracji INTRASTAT.

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych kwalifikacji,
  • motywujący system premii i nagród,
  • pracę w miłej i koleżeńskiej atmosferze w dynamicznie rozwijającym się zespole,
  • dbałość o rozwój poprzez podnoszenie kwalifikacji zawodowych, szkolenia.

Prosimy o dopisanie poniższej klauzuli do przesyłanego CV:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

Wymagania

  • znajomość przepisów prawa podatkowego oraz ustawy o rachunkowości,
  • co najmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (KH),
  • preferowana znajomość programu księgowego REWIZOR