projektpraca.eu

Księgowa Wspólnot Mieszkaniowych

PGM Sp. z o.o. w Kielcach
  • Dodano: 26 listopada 2020
  • Ważna do: 10 grudnia 2020

Opis stanowiska pracy

- prowadzenie pełnej księgowości Wspólnot Mieszkaniowych

- księgowanie faktur i innych dokumentów księgowych

- księgowanie wyciągów bankowych

- uzgadnianie kont księgowych, wykonywanie rozliczeń

- sporządzanie deklaracji podatkowych i sprawozdań finansowych

- obsługa klienta , dokonywanie płatności

- korespondencja z urzędami

- cykliczne przygotowywanie rozliczeń mediów

- bieżące uzgadnianie sald kont kontrahentów i właścicieli

- analiza kosztów występujących we wspólnotach

Wymagania

- znajomość podstaw księgowości

- odpowiedzialność, sumienność i terminowość

- umiejętność pracy w zespole

- umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów

- sprawna organizacja pracy

- zaangażowanie , dokładność , wysoka kultura osobista

- biegła znajomość obsługi komputera

- mile widziane doświadczenie w obsłudze finansowej nieruchomości mieszkalnych

- znajomość zasad ewidencji księgowej dla Wspólnot Mieszkaniowych

Oferujemy:

- umowę o pracę

- atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności

- ciekawą pracę z możliwością rozwoju

- pracę w miłej atmosferze