projektpraca.eu

Krawiec/krawcowa/ asystent sprzedaży

New Men Group Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 września 2019
  • Ważna do: 11 października 2019

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na stanowisku Krawiec/ krawcowa/ asystent sprzedaży Firmowym będzie odpowiedzialna za:

Wykonywanie poprawek krawieckich na asortymencie zakupionym w Salonie Firmowych oraz towarach obcych głównie asortymentu męskiego;

Profesjonalną obsługę Klientów;

Stałą kontrolę jakości i wyników pracy (praca w oparciu o wskaźniki);

Dbałość o bardzo dobry wizerunek salonu firmowego;

Nadzorowanie działań związanych z funkcjonowaniem salonu zgodnie ze standardami firmy;

Oferujemy:

Umowę o pracę

Pełne świadczenia

System szkoleń

Atrakcyjne wynagrodzenie (systemy premiowania)

Możliwości szybkiego awansu

Składając aplikację prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora: Jerzy Gałczyński Firma Produkcyjno-Handlowa NEW MEN ZPCHR z siedzibą w Krakowie w celu wzięcia udziału w niniejszym lub przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez NEW MEN." Informujemy, że Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane zgodnie zasadami ujętymi w "klauzuli informacyjnej".

Biorąc udział w rekrutacji NEW MEN:

? wyraź zgodę na przetwarzanie danych: umieść zgodę w CV, w treści maila lub zaznacz zgodę

? Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora (NEW MEN) w celu udziału w jednej lub większej liczbie rekrutacji

? w każdej chwili możesz odwołać zgodę a usuniemy Twoje dane

? Twoje dane będą zapisane bezpiecznie w naszej bazie, która spełnia nowoczesne standardy

bezpieczeństwa

? szczegółowe zasady przetwarzania Twoich danych znajdziesz na stronie WWW.NEWMEN.EU. Polityka prywatności

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

umiejętności krawieckich w zakresie poprawek i przerabiania gotowego asortymentu, dopasowywania do klienta;

Orientacji na realizację celów sprzedażowych i rozwojowych;

Rozwiniętej umiejętność identyfikowania potrzeb i oczekiwań Klientów;

Umiejętności komunikacji w kontaktach z Klientem;

Entuzjazmu oraz zaangażowania w wykonywane obowiązki;

Samodzielności i dobrej organizacji pracy;

Kreatywności i dynamiki w działaniu;

Znajomości obsługi komputera;

Orzeczenie o niepełnosprawności będzie dodatkowym atutem