projektpraca.eu

Krawcowa

KAI VALENTINE
  • Dodano: 14 stycznia 2021
  • Ważna do: 28 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

Prywatna pracownia i wzorcownia poszukuje do współpracy krawcowej/szwaczki z doświadczeniem w szyciu odzieży lekkiej/ciężkiej.

Praca w prywatnej pracowni projektanta miałaby polegać na odszywaniu odzieży według zamówień, projektów indywidualnych.

Praca nie jest pracą na szwalni produkcyjnej!

Praca elastyczna, umowa zlecenie/o dzieło na konkretny okres czasu, konkretne zadania i konkretną kwotę wynagrodzenia umawianą miedzy stronami. Nie wykluczam zatrudnienia stałego na umowę o pracę w przypadku zadowalającej obie strony współpracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego!

Stale współpracujemy z konstruktorem, dlatego nie wymagamy umiejętności konstruktorskich, choć byłyby mile widziane. Rodzinna atmosfera pracy. Stawiamy na najwyższy możliwy poziom odszycia i świadczonych usług. U nas jesteś częścią zespołu, zapewniamy szacunek i szacunku do pracy również oczekujemy. Wymagamy: Umiejętności pracy z overlockiem, stebnówką oraz innymi maszynami typu renderka, podszywarka. Oczywiście w przypadku braku doświadczenia z innymi maszynami oczekujemy otwartości i odwagi do spróbowania zaznajomienia się z nimi. Wymagana sumienność, szczerość i otwartość.

Pozdrawiam

Wymagania

Umiejętności pracy z overlockiem, stebnówką i innymi maszynami szwalniczymi,

Sumienność, otwartość, szczerość