projektpraca.eu

Kosztorysant robót budowlanych

Elektro-Jarex
  • Dodano: 22 maja 2020
  • Ważna do: 22 czerwca 2020

Opis stanowiska pracy

* Aktywny udział w przygotowaniu ofert przetargowych.
* Opracowywanie kosztorysów ofertowych oraz przedmiarów robót ogólnobudowlanych w formacie Excel z uwzględnieniem optymalizacji projektu.
* Wyszukiwanie i wycena robót/materiałów budowlanych.
* Weryfikacja dokumentacji projektowej, sporządzanie załączników graficznych do oferty.
* Kontakty z oferentami i inwestorem w zakresie wyceny.
* Ścisła współpraca z innymi działami.

Oferujemy:

* Umowę o pracę.
* Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie.
* Atrakcyjne warunki zatrudnienia.
* Możliwość rozwoju zawodowego, awansu.
* Zdobycie nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach.
* Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy.
* Zatrudnienie na terenie województwa świętokrzyskiego (KIELCE)

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV.

Wymagania

* Wykształcenie o specjalności budowlanej lub pokrewne bądź w trakcie studiów.
* Mile widziane doświadczenie
* Znajomość pakietu Microsoft Office, programu AutoCAD.
* Dobra organizacja pracy.
* Samodzielność, zaangażowanie, dokładność, systematyczność.
* Znajomość programów do kosztorysowania: , NormaPro, Zuzia oraz programów do przedmiarowania.