projektpraca.eu

Kosmetyczka / Kosmetolog / stylistka paznokci

Beauty Skin
  • Dodano: 29 listopada 2021
  • Ważna do: 13 grudnia 2021

Opis stanowiska pracy

Jeśli jesteś stylistką paznokci, kosmetologiem, kosmetyczką, a praca jest Twoją pasją i lubisz pracę z ludźmi - ta praca jest dla Ciebie.

Szukamy osoby która będzie aktywnie uczestniczyła w życiu naszego salonu, ale także brała udział w jego tworzeniu. Od Ciebie będzie zależała nasza praca, więc liczymy że jesteś osobą uśmiechniętą, otwartą i pozytywną!

Wymagania

  • Wymagania:

    • Dyspozycyjność,
    • Chęć rozwoju,
    • Warunek obowiązkowy: umiejętność wykonywania stylizacji paznokci
    • Komunikatywność i umiejętność pracy z Klientem , a także budowanie z nim długofalowych relacji,
    • Miła aparycja, pozytywne podejście, empatia,
    • Zdolność do pracy w zespole,
    • Znajomość branży beauty,

    Obowiązki:

    • Profesjonalna obsługa klientów salonu
    • Wykonywanie stylizacji paznokci
    • Sprzedaż kosmetyków,
    • Wszelkie działania zmierzające do prawidłowego funkcjonowania salonu,

    Oferujemy:

    • Pracę w nowoczesnym Salonie,
    • Pracę w pełnym wymiarze godzin,
    • Pracę w miłej atmosferze,
    • Rozwój zawodowy oraz możliwość szkoleń,