projektpraca.eu

Kosmetolog

Esthetica Klinika Kosmetologii Medycznej i Laserowej
  • Dodano: 24 lipca 2024
  • Ważna do: 16 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Klinika Esthetica zatrudni pracownika na stanowisko: KOSMETOLOG.
Poszukujemy kosmetologa z doświadczeniem, uśmiechniętej, komunikatywnej osoby, która lubi pracę z ludźmi.

OFERUJEMY:
– Pracę w nowoczesnej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej
– Stałe poszerzanie kompetencji, możliwość szkoleń
– Bardzo dobre warunki zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: klinikaesthetica@gmail.com

Wymagania

WYMAGANIA:
– Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w branży
– Wykształcenie z zakresu kosmetologii (osoby z dyplomem ukończenia studiów wyższych na kierunku Kosmetologia )
– Ukończone kursy doszkalające - mile widziane
– Umiejętność wykonywania zabiegów na twarz i ciało, w tym zabiegów iniekcyjnych i aparaturowych
– Wysoki poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej z zakresu kosmetologii medycznej i estetycznej
– Asysta przy zabiegach medycyny estetycznej
– Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
– Samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
– Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia