projektpraca.eu

Kosmetolog

Esthetica Klinika Kosmetologii Medycznej i Laserowej
  • Dodano: 03 stycznia 2021
  • Ważna do: 17 stycznia 2021

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem Klinika Esthetica zatrudni pracownika na stanowisko: KOSMETOLOG.
Poszukujemy kosmetologa z doświadczeniem, uśmiechniętej, komunikatywnej osoby, która lubi pracę z ludźmi.

WYMAGANIA:
? Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w branży
? Wykształcenie z zakresu kosmetologii (osoby z dyplomem ukończenia studiów wyższych na kierunku Kosmetologia )
? Ukończone kursy doszkalające - mile widziane
? Umiejętność wykonywania zabiegów na twarz i ciało, w tym zabiegów iniekcyjnych i aparaturowych
? Wysoki poziom wiedzy merytorycznej i praktycznej z zakresu kosmetologii medycznej i estetycznej
? Asysta przy zabiegach medycyny estetycznej
? Wysokie umiejętności interpersonalne i kultura osobista
? Samodzielność oraz odpowiedzialność za wykonywaną pracę
? Odpowiedzialność za powierzony sprzęt, dbałość o urządzenia

OFERUJEMY:
? Pracę w nowoczesnej klinice kosmetologii i medycyny estetycznej

? Stałe poszerzanie kompetencji, możliwość szkoleń
? Bardzo dobre warunki zatrudnienia

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres: klinikaesthetica@gmail.com