projektpraca.eu

Kosmetolog/Kosmetyczka

Dom Urody Centrum Kosmetologii Estetycznej i Laserowej
  • Dodano: 12 listopada 2018
  • Ważna do: 30 listopada 2018

Opis stanowiska pracy

- Wykonywanie zabiegów kosmetycznych z zakresu kosmetologii (demapen, karboksyterapia, mezoterapia, laseroterapia) - Udzielanie porad z zakresu kosmetyki - Wykonywanie zabiegów manicure i pedicure (hybryda, przedłużanie na formie) - Sprzedaż produktów kosmetycznych - Stylizacja rzęs metodami 1:1 oraz 2d/3d

Wymagania

- Wykształcenie kierunkowe z zakresu kosmetologii - Umiejętność wykonywania zabiegów - Umiejętność samodzielnej organizacji pracy - Dyspozycyjność - Komunikatywność, otwartość - Wysoka kultura osobista - Umiejętności sprzedażowe - Wykazywanie postawy otwartej na klienta Oferujemy: - Prace w nowoczesnym gabinecie - Możliwość rozwoju zawodowego - Przyjazną i twórczą atmosferę w pracy, w dynamicznym zespole - Dużą samodzielność działania - Stabilne warunki zatrudnienia - Możliwości dodatkowego kształcenia w postaci odbywania kursów branżowych