projektpraca.eu

Koordynator magazynu

PRO-Search
  • Dodano: 20 stycznia 2021
  • Ważna do: 03 lutego 2021

Opis stanowiska pracy

Koordynator Magazynu

Zakres obowiązków:

? Pomoc w planowaniu i organizowaniu procesami związanymi z funkcjonowaniem obszaru dystrybucji e-commerce
? Kontrola stanów magazynowych i surowców do produkcji
? Przygotowywanie raportów
? Wykrywanie błędów, znajdowanie rozwiązań, udział w ciągłym rozwoju procesów magazynowych
? Współpraca w zakresie prawidłowego obiegu dokumentacji, materiałów do produkcji oraz wyrobu gotowego
? Współpraca ze wszystkimi działami w firmie
? Dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:

? Ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i długim stażu
? Przyjazną atmosferę
? Świadczenia socjalne
? Pakiet narzędzi niezbędnych do efektywnego wykonywania obowiązków

Wymagania

Wymagania:

? Doświadczenie w pracy na magazynie
? Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
? Sprawne posługiwanie się pakietem MS Office (Excel, Word) i urządzeniami biurowymi
? Zdolności analityczne
? Dobra organizacja pracy
? Samodzielność i inicjatywa w działaniu
? Rzetelność i skrupulatność

Prosimy o dołączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb obecnych procesów rekrutacji, prowadzonych przez PRO-Search, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016r. poz. 922 z późn. zm.)?. Administratorem danych jest PRO-Search z siedzibą w Krzemienicy 649B, 37-127 Krzemienica, NIP:8151754155, REGON:180350660. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich usunięcia/poprawiania. Zebrane dane osobowe zostały przez Panią/Pana podane dobrowolnie.