projektpraca.eu

Koordynator ds. termomodernizacji

4 ECO sp. z o.o.
  • Dodano: 25 lipca 2024
  • Ważna do: 08 sierpnia 2024

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. – Lider branży OZE.

Nasze portfolio to urządzenia energooszczędne i energotwórcze: fotowoltaika, magazyny energii, farmy fotowoltaiczne, pompy ciepła, maty grzewcze, klimatyzacja, wentylacja, rekuperacja, nanotechnologia termoizolacyjna – PS Coat.

Do nowego projektu poszukujemy:

Koordynatora ds. termomodernizacji

Wymagania:

  • doświadczenie w zarządzaniu projektami termomodernizacyjnymi i/lub w branży budowlanej – będzie dodatkowym atutem,
  • wiedza z zakresu przepisów i norm związanych z termomodernizacją,
  • umiejętność tworzenia kalkulacji i kosztorysów w oparciu o uzyskane dane techniczne,
  • zdolność do szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
  • prawo jazdy kat. B.

Zakres obowiązków:

  • zlecanie audytów technicznych i energetycznych w celu oceny efektywności termomodernizacyjnych działań,
  • nadzór nad realizacją projektów, w tym koordynacja prac ekip wykonawczych i kontrola jakości,
  • przygotowywanie wycen, kalkulacji i kosztorysów inwestycji oraz ich analiza,
  • wsparcie doradców terenowych w prowadzeniu projektów termomodernizacyjnych,
  • sporządzanie i rzetelne prowadzenie dokumentacji technicznej.

Oferujemy:

  • dogodną formę współpracy określoną indywidualnie z kandydatem,
  • narzędzia do pracy,
  • systemy IT, CRM,
  • cykliczne szkolenia produktowe.

CV prosimy przesyłać na maila rekrutacja@4-eco.pl dopisując w temacie wiadomości Termomodernizacja.

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Zagnańska 153, 25-563 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/rodo/