projektpraca.eu

Koordynator ds. serwisu

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 02 kwietnia 2024
  • Ważna do: 16 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

  • obsługa serwisowa klientów (rejestracja zgłoszeń serwisowych, analiza problemów wspólnie z poszczególnymi działami, koordynacja terminów wykonywania usług)

  • wsparcie techniczne klientów przed i po sprzedaży (udział w odbiorach maszyn FAT, koordynowanie odbiorów SAT )

  • obsługa w zakresie handlowym (sporządzanie ofert handlowych na części oraz usługi serwisowe wg dostępnych szablonów)

  • zarządzanie logistyką dostaw (ustalanie terminów dostaw maszyn i urządzeń, dbanie o poprawny obieg dokumentacji z tym związanej)

  • praca w siedzibie firmy

Wymagania

Wymagania

  • komunikatywność

  • wysoka kultura osobista

  • mile widziane wykształcenie techniczne

  • mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • nastawienie na poszerzanie swojej wiedzy oraz praktyczne jej wykorzystywanie w trakcie swojej pracy

  • umiejętność pracy w zespole, a wraz ze stopniowo nabytą wiedzą samodzielność

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność rozważnego podejmowania decyzji;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego przy ciekawych projektach oraz zdobycie specjalistycznego doświadczenia technicznego

  • wsparcie doświadczonego zespołu

  • niezbędne narzędzia pracy