projektpraca.eu

Koordynator ds. OZE Podkarpacie

4 ECO Sp. z o.o.
  • Dodano: 20 lipca 2021
  • Ważna do: 03 sierpnia 2021

Opis stanowiska pracy

4 ECO Sp. z o.o. , jesteśmy jedną z największych firm w Polsce zajmujących się dystrybucją i instalacją fotowoltaiki oraz źródeł ciepła. Posiadamy ponad 40 oddziałów na terenie całej Polski. W roku 2020 zrealizowaliśmy 5 tysięcy instalacji. W swojej ofercie posiadamy również maty grzewcze, pompy ciepła,  nowoczesny system izolacji PS Coat, elektormobilność.  Dołącz do naszego zespołu i stwórz z nami Eko Świat!

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy do naszego zespołu osób, które lubią wyzwania a sprzedaż jest ich pasją.

Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

Koordynatora terenowego ds. OZE

Teren pracy : Województwo Podkarpackie

Zadania:

- Opiniowanie możliwości montażowych instalacji PV,

- Prowadzenie akcji serwisowych,

- Prowadzenie weryfikacji wykonanych instalacji,

- Wsparcie techniczne nowych ekip monterskich.

Wymagania

Wymagania:

- Szeroka wiedza praktyczna i teoretyczna zakresu instalacji elektrycznych specjalizacja fotowoltaika - mile widziana,

- Wykształcenie techniczne z zakresu Elektrotechniki/OZE lub pochodne,

- Uczciwość i rzetelność w wykonywaniu powierzanych zadań,

- Komunikatywność,

- Czynne prawo jazdy kat. B,

- Doświadczenie w wykonywaniu instalacji elektrycznych/fotowoltaicznych.

Oferujemy:

- Umowę o pracę,

- Narzędzia niezbędne do pracy (telefon, laptop, samochód, narzędzia oraz aparaturę pomiarową),

- Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,

- Szkolenia.

CV z dopiskiem "Koordynator Podkarpackie",  prosimy przesyłać na adres:  karina.kaniewska@4-eco.pl