projektpraca.eu

Koordynator d/s Inwestycji

DELFIN Sp. z o.o.
  • Dodano: 03 lutego 2017
  • Ważna do: 28 lutego 2017

Opis stanowiska pracy

DELFIN Sp. z o.o. - ogólnopolski producent przydomowych oczyszczalni ścieków oraz separatorów węglowodorów i tłuszczów, poszukuje osoby, która będzie zajmowała się inwestycjami (branża wod-kan) Stanowisko: Koordynator ds. inwestycji na teren województwa świętokrzyskiego. Miejsce pracy: Kielce Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. ) Zastrzegamy sobie kontakt z wybranymi osobami. Prosimy nie przysyłać aplikacji, które nie spełniają powyższych wymagań.

Wymagania

Jeśli posiadasz: -wykształcenie min. średnie - technik lub inżynier budownictwa (mile widziane posiadanie uprawnień budowlanych) -praktyczną znajomość rynku instalacyjnego wod-kan -doświadczenie w obsłudze przetargów publicznych (mile widziana znajomość prawa zamówień publicznych) -praktyczną znajomość czytania dokumentacji projektowej -doświadczenie w sprzedaży dóbr inwestycyjnych do kluczowych firm segmentu budowlanego -prawo jazdy kat b i jesteś poważnie zmotywowany do pracy, przyślij nam informacje o sobie. Konkretnych, zmotywowanych spełniających powyższe wymagania, zapraszamy do przesłania aplikacji (CV + zdjęcie, list motywacyjny, referencje, dodatkowe informacje opisujące min osiągnięcia, sukcesy) wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych (Dz. U. 133 poz. 883 z 1997. r.) oznaczonej w temacie numerem referencyjnym KI/SWI/2017 z dopiskiem "Koordynator ds. inwestycji" na adres: rekrutacja@delfin-polska.pl