projektpraca.eu

Kontroler jakości

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o.o.
  • Dodano: 13 czerwca 2024
  • Ważna do: 27 czerwca 2024
107
2024-06-13 2024-06-27

Opis stanowiska pracy

Przedsiębiorstwo Robót Montażowo-Inwestycyjnych Promontin Sp. z o. o. zajmujące się prefabrykacją i montażem elementów konstrukcji stalowych, rurociągów i zbiorników poszukuje osoby na stanowisko Kontroler Jakości

Lokalizacja: Dębska Wola/ Morawica

 Twoje obowiązki:

  • Sprawowanie kontroli jakości nad bieżącą produkcją: komponentów oraz półproduktów. Przeprowadzanie oceny wizualnej,

  • Przeprowadzanie kontroli jakości sprefabrykowanych wyrobów gotowych pod względem wymiarowości, jakości połączeń spawanych oraz zgodności z dokumentacją wykonawczą,

  • Odbiory wyrobów gotowych w oparciu o dokumentację techniczną oraz o obowiązujące przepisy i normy,

  • Zgłaszanie niezgodności i nieprawidłowości,

  • Przygotowywanie raportów z przeprowadzonych badań jakościowych,

  • Udział przy tworzeniu dokumentacji powykonawczej.

Co oferujemy :

  • Prace przy ciekawych projektach dla klientów krajowych i zagranicznych,

  • Możliwość rozwoju,

  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B,

  • Niezbędne narzędzia do pracy.

Wymagania

  • Wykształcenie Wyższe Techniczne,

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • Znajomość rysunku konstrukcyjnego i izometrycznego,

  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi (suwmiarka, mikrometr, średnicówka, kątomierz, spoinomierz itp.),

  • Mile wdziane dodatkowe uprawnienia - VT, PT, MT, UT,

  • Znajomość  języka angielskiego  na poziomie komunikatywnym.

Kontakt z pracodawcą

504854540

Adres e-mail

rekrutacja@promontin.pl