projektpraca.eu

Kontroler Jakości

VIVE Textile Recycling
  • Dodano: 19 stycznia 2022
  • Ważna do: 02 lutego 2022

Opis stanowiska pracy

VIVE Textile Recycling działając od 29 lat, jest liderem branży recyklingu tekstyliów w Polsce i Europie. Firma stawia sobie za cel stuprocentowe wykorzystanie odzieży używanej, segregowanej każdego dnia w ilości setek ton, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych w Polsce, w pełni skomputeryzowanych linii do sortowania odzieży.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Malików 147 (Hala Panattoni)

  • min. 2 letnie doświadczenie w obszarach produkcji / kontroli jakości
  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość MS Office (w tym Excel)
  • dobrą znajomość obsługi komputera
  • łatwość w podejmowaniu decyzji i wychodzisz z inicjatywą
  • zdolność do dokładnego i konsekwentnego działania
  • a dodatkowo cechuje Cię skrupulatność i umiejętność pracy w zespole oraz interesujesz się modą

Nie czekaj i aplikuj do nas!

Będziesz odpowiedzialny za:

  • realizację harmonogramu kontroli jakości
  • zapewnienie informacji o jakości wyrobu gotowego na podstawie przeprowadzonych kontroli jakości
  • przekazywanie informacji o jakości i współpraca z Trenerami, w celu zapewnienia spójności działań
  • zapisywanie wyników przeprowadzonych kontroli do przełożonego

W zamian oferujemy:

  • umowę o pracę od pierwszego dnia zatrudnienia
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz prosty system premiowy, zawsze na czas na Twoim koncie
  • wszystkie niezbędne do pracy narzędzia
  • pełne wsparcie i zaangażowanie naszego zespołu w trakcie Twojego wdrożenia
  • możliwość zdobycia doświadczenia w renomowanej firmie, z branży modowej, o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku

*Dodatkowo bogaty system benefitów*:

  • dofinansowanie zajęć sportowych (Medicover sport)
  • dostęp do prywatnej opieki medycznej (Medicover zdrowie) na preferencyjnych warunkach
  • wczasy pod gruszą
  • dostęp do ciepłych i zimnych napoi
  • program emerytalny
  • program poleceń pracowniczych
  • dofinansowanie do szkoleń
  • bony i paczki świąteczne
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • imprezy integracyjne

Wymagania

Pamiętaj, aby do CV dołączyć poniższy zapis:

Zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. zwanego ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (Dziennik Urzędowy UE L 119/1) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach/ aplikacji złożonych w związku z ubieganiem się przez mnie o zatrudnienie w VIVE Textile Recycling Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przez wskazaną Spółkę dla potrzeb aktualnej oraz przyszłych rekrutacji.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane zgłoszenia.