projektpraca.eu

Konsultant Telefoniczny

Telbridge
  • Dodano: 11 stycznia 2016
  • Ważna do: 18 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Będziesz odpowiedzialny za: ? profesjonalną, telefoniczną obsługę klienta ? aktywne oferowanie usług świadczonych przez naszych partnerów

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie: ? wykształcenia min. średniego ? predyspozycji w zakresie obsługi klienta ? pozytywnego nastawienia i zaangażowania w wykonywane obowiązki ? podstawowej znajomości obsługi komputera W zamian oferujemy: ? stawkę 10-15zł/h oraz atrakcyjną premię, której wysokość będzie uzależniona od wyników Twojej pracy ? elastyczny grafik ? sam ustalasz godziny w jakich pracujesz, pomiędzy 9:00 a 21:00 ? profesjonalne szkolenie wstępne, za które płacimy ? przyjazną atmosferę i wsparcie kolegów z zespołu ? szansę na rozwój zawodowy i zdobywanie nowych doświadczeń