projektpraca.eu

Konsultant telefoniczny/ Skarżysko-Kamienna

PrimaTel
  • Dodano: 14 lutego 2020
  • Ważna do: 14 marca 2020

Opis stanowiska pracy

Czas na zmiany!!!
Pierwszy krok to zmiana pracy na taką do której przyjdziesz z uśmiechem na twarzy :)
Nie pracujesz? Pora to zmienić
Czy uważasz, że brak doświadczenia jest przeszkodą do podjęcia nowej pracy?
Nic bardziej mylnego - Jesteśmy tu żeby cię wszystkiego nauczyć i pomagać na każdym etapie, dla nas brak doświadczenia to nie problem :)
Czeka na Ciebie praca w biurze.
Jasne i proste zasady.
Twoim głównym obowiązkiem będzie Telefoniczna Obsługa Klienta. Realizujemy proste projekty niesprzedażowe.

Wynagrodzimy Cie za Twoja komunikatywność, odpowiedzialność i zaangażowanie.
Gwarantujemy:
Pracę w systemie jednozmianowym 8-16
Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę
Dłuższą współpracę
Gwarantowaną stawkę godzinowa 17 zł brutto plus wysoki system premiowy
Bezpłatne szkolenie które wdroży Cię do pracy

Możliwość zdobycia doświadczenia

Szczegółowych informacji odnośnie zatrudnienia przedstawię na rozmowie kwalifikacyjnej.

Wymagania

Dyspozycyjność, Zaangażowanie w wykonywaną pracę