projektpraca.eu

Konsultant Obsługi Klienta - Obsługa klientów internetu

Technologiczne Centrum Usług Biznesowych
  • Dodano: 23 stycznia 2019
  • Ważna do: 27 stycznia 2019

Opis stanowiska pracy

W związku z realizacją projektu z zakresu obsługi Klienta dla Cyfrowego Polsatu, niekwestionowanego lidera na rynku płatnej telewizji satelitarnej w Polsce oraz operatora usług telekomunikacyjnych poszukuje się zainteresowanych współpracą w zakresie obsługi Klientów. JUŻ DZIŚ MOŻESZ ROZPOCZĄĆ Z NAMI SWOJĄ KARIERĘ JAKO: KONSULTANT OBSŁUGI KLIENTA (INTERNET) BĘDZIESZ ODPOWIEDZIALNY ZA PROFESJONALNĄ TELEFONICZNĄ OBSŁUGĘ KLIENTA. Oferujemy:Atrakcyjne wynagrodzenie oraz systemy prowizyjne Elastyczne godziny współpracy (możliwość negocjowania czasu świadczenia usług) Dogodną formę współpracy Możliwość zdobycia doświadczenia we współpracy z nowoczesną firmą Możliwość rozszerzenia wiedzy i kompetencji Współpracę w młodym, zgranym, wyspecjalizowanym w kierunku technicznym zespole

Wymagania

Podstawowej wiedzy na temat obsługi komputera oraz urządzeń peryferyjnych; Dobrej dykcji oraz swobody wypowiedzi;Komunikatywności; Sumienności i dokładności;Odpowiedzialności i zaangażowania w realizację zadań. Prosimy o przesłanie swoich zgłoszeń współpracy