projektpraca.eu

Konsultant obsługi infolinii DHL

Telbridge sp. zo.o. sp. k.
  • Dodano: 27 października 2021
  • Ważna do: 01 listopada 2021

Opis stanowiska pracy

Firma Telbridge sp. z o.o. sp.k. poszukuje Kandydatów na stanowisko:

Konsultant obsługi Infolinii DHL

Osoba zatrudniona, będzie odpowiedzialna za profesjonalną obsługę klienta, udzielanie informacji o produktach i usługach.

Oferujemy:

  • współpracę z młodą kadrą menadżerską,
  • szkolenie wstępne w pełni przygotowujące do pracy,
  • gwarantowaną stawkę godzinową 18,30 zł/h,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-20 oraz soboty 8-15,
  • dla zainteresowanych pakiet sportowy MultiSport Plus.

Wymagania

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności 7-8 h/dziennie (warunek konieczny),
  • umiejętności pracy w zespole,
  • poprawnej dykcji oraz szybkiego przyswajania wiedzy,
  • dobrej znajomości obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie w zakresie obsługi Klienta.

Dołącz do naszego zespołu - aplikuj już teraz!

Wyślij CV na adres: kielce@telbridge.pl w tytule wiadomości prosimy wpisać: Obsługa Infolinii DHL

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w ul. Zagnańska 49, 25-528 Kielcach w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.