projektpraca.eu

Konsultant infolinii w placówce medycznej

Centrum Medyczne Zdrowie
  • Dodano: 22 marca 2023
  • Ważna do: 05 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

Centrum Medyczne Zdrowie zatrudni konsultanta infolinii w placówce medycznej.

Lokalizacja: Kielce ul. Karczówkowska 45

Oferujemy:
- umowę zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę
- pracę zmianową.

Zakres obowiązków:
- telefoniczna obsługa i rejestracja pacjentów.

Prosimy o wysyłanie CV osoby zdecydowane, które mogą podjąć pracę od zaraz na wyżej wymienionych warunkach.

Dołącz do naszego zespołu!
Rekrutacja trwa do 31 marca 2023 r.

Wymagania

Wymagania:
- cierpliwość
- empatia
- dobra komunikacja z zespołem oraz w obsłudze pacjenta
- umiejętność radzenia sobie w sytuacjach stresowych
- dyspozycyjność przez 8 godzin 5 razy w tygodniu
- gotowość do pracy w systemie zmianowym
- znajomość systemu mMedica będzie dodatkowym atutem
- mile widziane doświadczenie w pracy z ludźmi oraz znajomość branży medycznej.