projektpraca.eu

Konsultant ds. sprzedaży

UTI.PL
  • Dodano: 05 czerwca 2019
  • Ważna do: 05 lipca 2019

Opis stanowiska pracy

Dołącz do naszego zespołu sprzedażowego, zdobywaj i rozwijaj z nami swoje umiejętności handlowe!

Uti.pl - świadczymy szeroką gamę usług: od rejestracji domen i ich utrzymanie, po realizacje nowoczesnych stron internetowych i ich promocję w sieci. Jesteśmy największą firmą hostingową w województwie świętokrzyskim. Działamy na rynku już od ponad 18 lat i posiadamy 20 tysięcy zadowolonych klientów z całej Polski.

Do Twoich zadań będzie należało:

  • telefoniczny oraz mailowy kontakt z klientem,
  • pozyskanie nowego klienta,
  • fakturowanie oraz pilnowanie płatności,
  • raportowanie wyników pracy,

Zapewniamy Ci:

  • świetną atmosferę pracy w kilkuosobowym zespole dzięki czemu szybko poczujesz się jak u siebie,
  • pracę w nowoczesnym biurze w Kieleckim Parku Technologicznym, co zapewni Ci wysoki komfort pracy,
  • pracę od poniedziałku do piątku od 8.00 do 16.00, z możliwością dostosowania grafiku,
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa zlecenie z możliwością przejścia na umowę o pracę po 3 tygodniowym okresie wdrożeniowym,
  • stałe wynagrodzenie podstawowe 14,70 zł brutto/h + prowizje + dodatkowe premie dla najlepszych konsultantów,
  • pełen pakiet szkoleń z produktu oraz z umiejętności sprzedażowych oraz wsparcie w pierwszych miesiącach pracy,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • w związku z dynamicznym rozwojem firmy realna możliwość awansu na Opiekuna Klienta oraz na dalsze szczeble kariery,

Wymagania

Profil kandydata:

  • mile widziane doświadczenie w sprzedaży,
  • pozytywne nastawienie,
  • duże chęci rozwoju, zaangażowanie,
  • zdolności interpersonalne.

Wyślij aplikację na e-mail: olga.mucha@uti.com.pl już dziś i spotkajmy się na rozmowie! Czekamy na Ciebie!

W CV prosimy o umieszczenie klauzuli:
?Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb, niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. Nr 133 poz. 883)?