projektpraca.eu

Konsultant ds. sprzedaży - klient biznesowy

UTI.pl
  • Dodano: 11 marca 2024
  • Ważna do: 25 marca 2024

Opis stanowiska pracy

Twoje zadania:

  • Prowadzenie telefonicznych rozmów oraz mailowy kontakt z Klientami,
  • Pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Dbanie o terminowe płatności Klientów.

Oferujemy:

  • Pracę od 8:00 do 15:00 od poniedziałku do piątku,
  • Stawkę 27,80 zł/h brutto + prowizje,
  • Dodatkowe benefity: karta MultiSport, vouchery zakupowe, pakiet nielimitowanych rozmów i Internetu, słodkie przekąski, wyjścia integracyjne,
  • Dodatkowa premia co roku w postaci akcji firmy, dzięki temu budujesz swój kapitał na przyszłość,
  • Możliwość awansu na strukturach wewnętrznych,
  • Profesjonalne szkolenie wdrożeniowe,
  • Wsparcie doświadczonych specjalistów,
  • Przyjazna atmosfera i otwarta komunikacja,
  • Siedziba w Kieleckim Parku Technologicznym dla wygodnej pracy i dobrej komunikacji.

Wymagania

  • Optymizm, zaangażowanie i orientacja na cele sprzedażowe,
  • Chęć efektywnej współpracy z Klientem,
  • Zainteresowania e-commerce,
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, ale nie jest ono wymagane.