projektpraca.eu

Konsultant ds. oferowania usług prawnych

Obrońca Konsumenta Sp Z o.o.
  • Dodano: 27 sierpnia 2024
  • Ważna do: 17 października 2024
178
2024-08-27 2024-10-17

Opis stanowiska pracy

Kancelaria Obrońca Konsumenta specjalizuje się w kompleksowej obsłudze prawnej klientów z zakresu kredytów walutowych, sankcji kredytu darmowego oraz polisolokat. Naszym celem jest wsparcie Klientów w zrozumieniu ich praw oraz uzyskaniu należnych rekompensat za nieuczciwe praktyki banków.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby na stanowisko Konsultanta ds. Sprzedaży Usług Prawnych. Jeśli jesteś pewny siebie, masz silne umiejętności sprzedażowe i doskonałą komunikację – dołącz do naszego zespołu!

Czym będziesz się zajmować?

Pozyskiwanie klientów – będziesz kontaktować się z klientami, prezentować ofertę naszej Kancelarii oraz pozyskiwać od nich podstawowe dokumenty.

Otrzymasz dostęp do potencjalnych klientów posiadających powyższe produkty. Po zainteresowaniu klienta naszymi usługami przekazujesz lead do Działu zamknięcia sprzedaży, który finalnie podpisuje umowę z pozyskanym przez Ciebie klientem.

Co oferujemy?

Stabilne wynagrodzenie podstawowe niezależne od wyników sprzedażowych.

Prowizja za każdego pozyskanego klienta z którym podpiszemy umowę.

Sprzedaż usług, które cieszą się dużym zainteresowaniem na rynku i spotykają się z pozytywnym odbiorem klientów.

Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji – dołączysz do Kancelarii w okresie intensywnego rozwoju, co daje realne perspektywy na atrakcyjną ścieżkę kariery.

Pełne wsparcie ze strony doświadczonego zespołu.

Praca w biurze w centrum Kielc.

Elastyczne godziny pracy.

Niezbędne narzędzia pracy.

Czego oczekujemy?

Jeśli jesteś osobą asertywną, zorientowaną na osiąganie celów i zarabianie pieniędzy, zapraszamy do aplikowania.

Wymagania

Doświadczenie w sprzedaży jest konieczne – poszukujemy osoby, która wie, jak rozmawiać z klientami, przekonać ich do swoich racji i zbudować pozytywne relacje biznesowe.

Szybkiego uczenia się – nie musisz znać branży prawnej lub finansowej, choć będzie to dodatkowym atutem. Nauczymy Cię wszystkiego, co jest niezbędne w obsłudze klientów w naszej branży, ważne, abyś potrafił tę wiedzę wykorzystać.

Radzenia sobie z dużym tempem pracy – Kancelaria jest w fazie rozwoju, więc szukamy osób, które nadążą za zmianami.

Komunikatywności i łatwości nawiązywania kontaktów – umiejętność dogadania się z każdym klientem jest kluczowa, ponieważ każda sprawa może być wygrana!

Asertywności i determinacji w osiąganiu celów – poszukujemy osób z dużą siłą perswazji, które potrafią szybko argumentować.

Umiejętności przekonywania klientów oraz przedstawiania korzyści ze współpracy – szukamy specjalisty, który potrafi wzbudzić u klientów potrzebę zweryfikowania swoich umów kredytowych, polisolokat lub wykorzystania sankcji kredytu darmowego, przy pełnym wsparciu z naszej strony.

Adres e-mail

biuro@obroncakonsumenta.pl