projektpraca.eu

Konsultant ds. obsługi Klientów Biznesowych

BPO Center Poland Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 stycznia 2016
  • Ważna do: 11 stycznia 2016

Opis stanowiska pracy

Szukasz pracy, która daje Ci niezależność, rozwój i pieniądze? Dołącz do nas na stanowisku: Konsultanta ds. Obsługi Klienta Biznesowego Oferujemy: -gwarantowana podstawa 1750 zł -pracę w dynamicznym zespole -możliwość udziału w szkoleniach umożliwiających poznanie i zrozumienie rynku biznesowego -biuro w świetnej lokalizacji -pracę stałą zapewniającą stabilizację życiową i zawodową -możliwość awansu zawodowego w strukturach firmy -rozwój zawodowy / udział w szkoleniach, warsztatach /

Wymagania

Zakres obowiązków: -badanie potrzeb i dobieranie oferty produktowej -administracja bazą danych -podpisywanie umów Oczekujemy: -nie wymagamy doświadczenia -z jednej strony umiejętności pracy w zespole -z drugiej dużej samodzielności w działaniu -zaangażowania w wypełnianie powierzonych obowiązków -wysokiej motywacji do pracy i podnoszenia swoich kwalifikacji -ogromnej motywacji do zarabiania dużych pieniędzy