projektpraca.eu

Konsultant ds. obsługi infolinii

Telbridge sp. z o.o. sp. k.
  • Dodano: 18 stycznia 2022
  • Ważna do: 27 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

Firma Telbridge sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Kielcach przy ul. Zagnańskiej 49 dla swojego Klienta, w związku z dynamicznym rozwojem projektu, poszukuje Kandydatów na stanowisko: Konsultant ds. obsługi infolinii NordGlass

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za obsługę infolinii, analizowanie i ustalanie szczegółów naprawy, wprowadzanie danych do systemu oraz przygotowywanie i wysyłkę dokumentów zgodnie z istniejącym wzorem.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie
  • stawkę 19,70 zł/h
  • umowę zlecenie ze składkami ZUS, chorobowymi, rentowymi
  • dostęp do benefitów pozapłacowych: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe
  • profesjonalne szkolenie przygotowujące do pracy
  • wyjątkową atmosferę i pracę w młodym zespole
  • pracę od Poniedziałku do Piątku w godzinach 8-16

Wymagania

Oczekujemy:

  • dyspozycyjności do pracy
  • odpowiedzialności i dobrej organizacji pracy
  • zaangażowanie w powierzone obowiązku

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres kielce@telbridge.pl z dopiskiem "Konsultant ds. obsługi infolinii"

Prosimy o załączenie klauzuli: ?Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Telbridge Sp. z o.o. Sp. k. ul. Zagnańska 49, 25 ? 528 Kielce w celach rekrutacyjnych i wykorzystanie mojego numeru kontaktowego i adresu e-mail do w/w celu.?