projektpraca.eu

Konstruktor

4 Eco sp. z o.o.
  • Dodano: 31 marca 2023
  • Ważna do: 14 kwietnia 2023

Opis stanowiska pracy

4 ECO sp. z o.o.  to marka, która dynamicznie weszła na rynek Odnawialnych Źródeł Energii, stając się jej niekwestionowanym liderem. Jako jedna  z największych firm w kraju zajmuje się dystrybucją oraz instalacją fotowoltaiki i źródeł ciepła.

Obecnie poszukujemy na stanowisko:

Konstruktor

Zadania:

  • Projektowanie konstrukcji dachowych pod systemy fotowoltaiczne,
  • Wykonywanie obliczeń statycznych i wytrzymałościowych konstrukcji,
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej,
  • Współpraca z zespołem projektowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne - budowlane lub pokrewne,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Doświadczenie w branży OZE – mile widziane,
  • Uprawnienia konstruktorskie – mile widziane,
  • Czynne prawo jazdy kat.B

Oferujemy:

- niezbędne narzędzia pracy,

- udział w konkursach i nagrody,

- realną możliwość awansu,

- stabilne zatrudnienie,

- imprezy integracyjne oraz przyjazną atmosferę.

e-mail: rekrutacja@4-eco.pl

Z dopiskiem w temacie wiadomości Konstruktor

Pragniemy zadeklarować, iż pozyskane dane przetwarzamy zgodnie z krajowymi i europejskimi przepisami prawa oraz w warunkach zapewniających ich bezpieczeństwo. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest 4 ECO spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kielcach, adres:  ul. Pl. Niepodległości 1, 25-506 Kielce, wpisaną do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego, prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Kielcach, X Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000754300, NIP: 9592015766, REGON: 381632584. Pełny obowiązek informacyjny: https://4-eco.pl/dolacz-do-nas/