projektpraca.eu

Konstruktor maszyn

PPHU PABLO SP. Z O.O.
  • Dodano: 14 stycznia 2022
  • Ważna do: 21 stycznia 2022

Opis stanowiska pracy

  • udział w projektowaniu nowych maszyn i urządzeń;

  • opracowywanie dokumentacji technicznej i technologicznej;

  • modyfikowanie projektów i dokumentacji istniejących wyrobów;

  • wsparcie produkcji przy uruchamianiu prototypowych maszyn i urządzeń;

  • współpraca z pozostałymi pracownikami działu konstrukcyjnego i technologicznego;

Wymagania

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane: mechanika i budowa maszyn lub pokrewne;

  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;

  • znajomość zagadnień związanych z mechaniką oraz obróbką stali;

  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych;

  • wyobraźni przestrzennej i zmysłu konstruktorskiego;

  • znajomości programów do projektowania 3D;

  • dokładność, zaangażowanie, umiejętność pracy w zespole i wysoka kultura osobista;

  • znajomość obsługi pakietu MS Office;

  • zdolność pracy pod presją czasu i zadań;

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji;

  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego oraz zdobycie specjalistycznego doświadczenia technicznego:

  • interesujące doświadczenie zawodowe;

  • wsparcie doświadczonego zespołu;

  • niezbędne narzędzia pracy;