projektpraca.eu

Konstruktor automatyk-programista

ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.
  • Dodano: 11 września 2024
  • Ważna do: 25 września 2024
134
2024-09-11 2024-09-25

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej dla budowanych maszyn
  • przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC
  • tworzenie wizualizacji procesu na panelach HMI i komputerach przemysłowych
  • ustalenia z klientem dotyczące zagadnień sterowania i sposobu działania budowanej maszyny
  • udział w uruchomieniu i rozruchu maszyny u klienta

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość robotów (Kuku, ABB, Yaskawa)
  • umiejętność tworzenia baz danych SQL
  • znajomość sieci przemysłowych
  • programowanie w JavaScipc, Python
  • znajomość oprogramowania National Instruments
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju
  • pracę w młodym ambitnym zespole
  • pełen pakiet ZFŚS
  • imprezy integracyjne
  • program MultiSport
  • ubezpieczenia na prewencyjnych warunkach.

Kontakt z pracodawcą

730554888

Adres e-mail

kariera@iskra-zmils.com.pl