projektpraca.eu

Konstruktor automatyk - programista

ISKRA Zakład Maszyn i Łożysk Specjalnych Sp. z o.o.
  • Dodano: 05 września 2024
  • Ważna do: 13 września 2024

Opis stanowiska pracy

  • tworzenie oraz aktualizowanie dokumentacji technicznej dla budowanych maszyn (schematy, instrukcje, analizy rynku)
  • przygotowanie oprogramowania dla sterowników PLC (Siemens, Omron, Allen Bradley, Fanuc)
  • Tworzenie wizualizacji procesu na panelach HMI i komputerach przemysłowych
  • ustalenia z klientem dotyczące zagadnień sterowania i sposobu działania budowanej maszyny
  • udział w uruchomieniu i rozruchu maszyny u klienta

Wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • znajomość robotów (Kuka, ABB, Yaskawa)
  • umiejętność tworzenia baz danych SQL
  • znajomość sieci przemysłowych
  • programowanie w JavaScripc, Python, C#, Visual Basic
  • znajomość oprogramowania National Instruments
  • prawo jazdy kat. B
  • gotowość do wyjazdów służbowych krajowych i zagranicznych

Oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • pracę w młodym ambitnym zespole
  • możliwości rozwoju
  • pełen pakiet ZFŚS
  • imprezy integracyjne
  • program MultiSport
  • ubezpieczenia grupowe na prewencyjnych warunkach