projektpraca.eu

Konserwator-hydraulik

WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze
  • Dodano: 07 maja 2021
  • Ważna do: 21 maja 2021

Opis stanowiska pracy

Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego im. św. Rafała w Czerwonej Górze ogłasza nabór na stanowisko Konserwatora-hydraulika

Forma zatrudnienia:

Umowa o pracę, pełny wymiar etatu, praca w systemie zmianowym 7:00-15:00, 14:00-22:00, liczba stanowisk pracy: 1

Miejsce wykonywania pracy: WSS im. św. Rafała w Czerwonej Górze, ul. Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny

Wymagania

Wymagania związane ze stanowiskiem pracy:

  • wykształcenie kierunkowe min. zawodowe (hydraulik lub pokrewne),
  • dyplom czeladnika lub mistrza w zawodzie monter instalacji sanitarnych,
  • min. 3 lata udokumentowanego stażu w zawodzie,
  • podstawowa znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami hydraulicznymi,
  • dodatkowym atutem będzie posiadanie świadectw kwalifikacyjnych grupy 2 i 3 eksploatacja i dozór.

Wymagane dokumenty i oświadczenia:

  • CV i list motywacyjny,
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji wg załączonego wzoru na stronie internetowej www.czerwonagora.pl,
  • Kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie i uprawnienia.

Miejsce składania dokumentów:

SEKCJA DS. OSOBOWYCH Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. św. Rafała Czerwona Góra 10, 26-060 Chęciny lub pocztą elektroniczną na adres:     k.resztak@czerwonagora.pl