Konserwator/dozorca (umowa na zastępstwo) - Kryta pływalnia ul. Jurajska 7 Kielce

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Kielcach, ul. Żytnia 1
  • Dodano: 10 kwietnia 2024
  • Ważna do: 17 kwietnia 2024

Opis stanowiska pracy

konserwator/DOZORCA (umowa na zastępstwo) - KRYTA PŁYWALNIA ul. Jurajska 7 Kielce

  • Wykonywanie prac porządkowych na terenie całego obiektu oraz pomieszczeniach gospodarczych i technicznych; bieżące utrzymanie czystości na zewnątrz obiektu  i wykonywanie niezbędnych prac w tym zakresie w zależności od pory roku (np. koszenie  trawników, odgarnianie śniegu itp),
  • Sprawdzanie sprawności urządzeń: elektrycznych, hydraulicznych, gazowych, przeciwpożarowych /w ramach posiadanych uprawnień,
  • Wykonywanie drobnych napraw instalacji i urządzeń sanitarnych,
  • Wykonywanie prac remontowych drobnych: ogólnobudowlane, malarskie, itp.
  • pomiary wymaganych parametrów wody basenowej, dozowanie chemii basenowej

PRACA ZMIANOWA W SYSTEMIE RÓWNOWAŻNYM (od poniedziałku do niedzieli), PRACA W NOCY

Wymagania

  1. Podanie o pracę + CV
  2. Świadectwo szkolne
  3. Ważne badanie do celów sanitarno-epidemiologicznych (ważna książeczka zdrowia)

Dodatkowe dokumenty:  mile widziane uprawnienia elektryczne (E1, E2)

Dokumenty należy składać w terminie do dnia 17.04.2024 r. w siedzibie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Żytniej 1 (sekretariat, I p).

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel.: 0413676796 wew. 17,  21.