projektpraca.eu

Kierownik zmianowy produkcji

"Scandic Food" Sp. z o. o
  • Dodano: 19 września 2017
  • Ważna do: 10 października 2017

Opis stanowiska pracy

?Scandic Food? Sp. z o. o Zakład Produkcyjny w Lipsku - Firma należąca do międzynarodowego holdingu poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik zmianowy produkcji Obowiązki: - koordynacja produkcji i jej optymalizacja, - nadzór nad prawidłowym przepływem materiałów w procesie produkcji, - wdrażanie działań korygujących i zapobiegawczych w obszarze jakości i wydajności, - nadzór, wypełnianie oraz zatwierdzanie dokumentacji produkcyjnej, - analizowanie przyczyn reklamacji wewnętrznych i zewnętrznych, - współpraca z działami wspierającymi produkcję. Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - możliwość pracy z ciekawymi technologiami w branży, - możliwość rozwoju osobistego i zawodowego w organizacji międzynarodowej. Miejsce pracy: Lipsko ul. Spacerowa 22 Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z Działem Kadr w Lipsku ul. Spacerowa 22 nr telefonu :0483780710 , e-mail: office.lipsko@scandic-food.pl

Wymagania

Wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe, - doświadczenie na podobnym stanowisku oraz w kierowaniu zespołem, - bardzo dobra organizacja czasu pracy, - znajomość systemu HACCP, - zorientowanie na cele, odpowiedzialność i sumienność, - znajomość obsługi komputera