Kierownik zespołu ds. zamówień publicznych i kontraktowania wydatków

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach
  • Dodano: 07 listopada 2019
  • Ważna do: 07 grudnia 2019

Opis stanowiska pracy

Do obowiązków osoby zatrudnionej będzie należało:

  • prowadzenie i nadzór nad właściwą obsługą prowadzonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego,
  • udział w pracach komisji przetargowej i nadzór nad prawidłowym przebiegiem procedur wyboru ofert,
  • opracowywanie istotnych warunków zamówienia publicznego i zaproszeń do składania ofert przy zastosowaniu zasad równego traktowania, uczciwej konkurencji i przejrzystości zgodnie z zasadą konkurencyjności,
  • sprawdzanie i akceptowanie dokumentacji udzielania zamówienia publicznego w zakresie trybu zamówienia, ogłoszenia specyfikacji istotnych warunków zamówienia oraz protokołu postępowania przetargowego,
  • opisywanie i kontrola faktur dotyczących wydatkowania środków publicznych i środków własnych,
  • przestrzeganie przepisów wynikających z ustawy o ochronie danych osobowych

Wymagania

Niezbędne wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, prawnicze, administracyjne lub techniczne atutem będą też ukończenie studia podyplomowe z zakresu zamówień publicznych,
  • znajomość ustawy prawo zamówień publicznych i aktów wykonawczych do ustawy, znajomość przepisów kodeksu cywilnego, kodeksu postępowania administracyjnego,
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,
  • pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych.

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Terminy i kontakt:

  • Oferty można składać do dnia: 22 listopada 2019 r.
  • CV prosimy wysłać na adres: zdz@zdz.kielce.pl
  • Więcej informacji, tel. 41 366 47 91 wew. 120

Wymagania dot. oferty

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonej przez ZDZ w Kielcach

Obowiązek informacyjny

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach informuje, że:

  • Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Kielcach z siedzibą : 25-950 Kielce, ul. Paderewskiego 55.
  • Kontakt z Inspektorem Ochrony Danych: iod@zdz.kielce.pl
  • Dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji bieżących i przyszłych w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego w Kielcach na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
  • Dane osobowe mogą być przekazywane innym organom i podmiotom wyłącznie na podstawie obowiązujących przepisów prawa.
  • Dane osobowe będą przechowywane do odwołania.
  • Posiada Pani/Pan prawo do dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do sprzeciwu oraz prawo do ich usunięcia.
  • Posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy przetwarzanie danych osobowych mnie dotyczących naruszyłoby przepisy ogólnego rozporządzenia ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 roku.
  • Podanie danych osobowych jest dobrowolne.
  • Przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych w dowolnym momencie.