projektpraca.eu

Kierownik Zakupów i Logistyki

Chemar Spółka Akcyjna
  • Dodano: 09 grudnia 2022
  • Ważna do: 23 grudnia 2022

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków

  • Tworzenie i realizacja polityki zakupowej w Spółce w zakresie zapewnienia materiałów, elementów zakupowych i usług niezbędnych dla produkcji Spółki – w wymaganej jakości, terminowości dostaw i jak pod względem kosztowym, oraz w zakresie utrzymywania zapasów, obsługi zamówień klientów, transportu - w tym dostaw do klientów, zakupów inwestycyjnych i usług.
  • Współpraca z wszystkimi działami, a zwłaszcza działem Produkcji, wspomagająca osiągnięcie wymaganej jakości, terminowości i kosztów produktów wytwarzanych w firmie.
  • Nadzór nad realizacją procesów zakupowych, relacjami z dostawcami oraz partnerami biznesowymi
  • Opracowywanie i wdrażanie innowacyjnych procesów i rozwiązań w celu zwiększenia efektywności procesów zakupowych w tym m.in. optymalizacja kosztów
  • Analiza i rozwój bazy dostawców
  • Nadzór nad pracą magazynów, w tym nadzór nad poziomem minimalnych stanów magazynowych oraz nadzór nad ewidencją przyjęć i wydań materiałowych.
  • Zarządzanie kontraktami z dostawcami
  • Efektywne reagowanie na potrzeby organizacji
  • Nadzór nad obiegiem i dostarczaniem dokumentów finansowych i danych niezbędnych dla księgowości.
  • Negocjowanie warunków handlowych
  • Raportowanie osiąganych wyników
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem

Wymagania

Nasze wymagania

  • Kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu złożonych procesów zakupowych, na stanowisku kierownika działu zakupów i logistyki, kierownika działu magazynu lub starszego specjalisty do spraw zakupów.
  • Wykształcenie wyższe techniczne, preferowane organizacja produkcji,
  • Kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office
  • Rozwinięte umiejętności przywódcze
  • Umiejętność zarządzania pracą zespołu
  • Profesjonalizm, innowacyjność i współpraca w realizacji zadań
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowy
  • Dofinansowanie w ramach ZFŚS m.in. do wypoczynku i świąt oraz paczki dla dzieci
  • Parking na terenie firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy.